Podpora podpisů na mobilním zařízení

I když naše legislativa nemá podporu elektronického podpisu přesto je mnohými tato funkčnost požadována a využívána. Příkladem mohou být mnozí dopravci, kde příjem zásilky potvrzujete svým podpisem na tablet. Proto jsme i my vytvořili do mobilního klienta podporu pro elektronický podpis.

Celá novinka

Podpora EET (Android)

Vzhledem k legislativě jsme pro vás připravili i na mobilním klientovi podporu mobilního prodeje s možností tisku EET dokladu. Zároveň s touto podporou jsme zprovoznili i možnost tisku účtenky na přenosnou tiskárnu.

Celá novinka

Vyhledávání pomocí čárových kódů

To, že HELIOS Mobile podporuje čarové kódy a to ať již pomocí vestavěné kamery anebo i pro některé hardwarové čtečky (Android) již jistě víte. Pro váš velký zájem jsme dodělali funkčnost, která vám nyní umožní z přehledu vyhledat záznam a hned jej otevřít a v rámci záznamu pak vyhledat a otevřít položku.

Celá novinka

Podpora dotazníků

Připravili jsme pro vás vylepšenou podporu dotazníků HELIOS Green tak, aby dotazníky byly pro vás přehlednější a uživatelsky přívětivější. Nyní se odpovědi na dotazníky zobrazují v klasické podobě ve formuláři a nemusíte listovat v položkách.

Celá novinka

Podpora barev v přehledech

Mnoho z vás se nás dotazovalo, jestli by bylo možné nastavit podmíněné zabarvení některých záznamů v přehledu tak, jak jste na to zvyklí ve Win klientovy HELIOS Green. My jsme tento požadavek vyhodnotili jako velice přínosný pro uživatele, který barvami získá daleko rychlejší přehled o důležitých skutečnostech, které by neměl přehlédnout.

Celá novinka

Před-synchonizace dat

Pro rychlejší instalaci a prvotní sesynchronizování dat jsme přidali do HELIOS Mobile možnost před-synchronizace. Tuto vlastnost ocení především ti, kteří do zařízení potřebují synchronizovat větší objemy společných dat.

Celá novinka

Podpora formulářových výrazů

Do verze 1.3.4 na Androidu jsme pro vás připravili několik vylepšení na formuláře - vypočítávané atributy definované výrazem, podpora dynamického zamykání a schovávání atributů.

Celá novinka