Inventura Majetku

Potřebujete inventarizovat majetek? Potýkáte se s nedostatečnou podporou v této oblasti? Pak HELIOS Mobile je pravý řešením pro vás. Polepte váš majetek čarovými kódy a můžete inventarizovat!

Celá novinka

Podpora podpisů na mobilním zařízení

I když naše legislativa nemá podporu elektronického podpisu přesto je mnohými tato funkčnost požadována a využívána. Příkladem mohou být mnozí dopravci, kde příjem zásilky potvrzujete svým podpisem na tablet. Proto jsme i my vytvořili do mobilního klienta podporu pro elektronický podpis.

Celá novinka

Podpora EET (Android)

Vzhledem k legislativě jsme pro vás připravili i na mobilním klientovi podporu mobilního prodeje s možností tisku EET dokladu. Zároveň s touto podporou jsme zprovoznili i možnost tisku účtenky na přenosnou tiskárnu.

Celá novinka

Vyhledávání pomocí čárových kódů

To, že HELIOS Mobile podporuje čarové kódy a to ať již pomocí vestavěné kamery anebo i pro některé hardwarové čtečky (Android) již jistě víte. Pro váš velký zájem jsme dodělali funkčnost, která vám nyní umožní z přehledu vyhledat záznam a hned jej otevřít a v rámci záznamu pak vyhledat a otevřít položku.

Celá novinka

Podpora dotazníků

Připravili jsme pro vás vylepšenou podporu dotazníků HELIOS Green tak, aby dotazníky byly pro vás přehlednější a uživatelsky přívětivější. Nyní se odpovědi na dotazníky zobrazují v klasické podobě ve formuláři a nemusíte listovat v položkách.

Celá novinka

Podpora barev v přehledech

Mnoho z vás se nás dotazovalo, jestli by bylo možné nastavit podmíněné zabarvení některých záznamů v přehledu tak, jak jste na to zvyklí ve Win klientovy HELIOS Green. My jsme tento požadavek vyhodnotili jako velice přínosný pro uživatele, který barvami získá daleko rychlejší přehled o důležitých skutečnostech, které by neměl přehlédnout.

Celá novinka

Před-synchonizace dat

Pro rychlejší instalaci a prvotní sesynchronizování dat jsme přidali do HELIOS Mobile možnost před-synchronizace. Tuto vlastnost ocení především ti, kteří do zařízení potřebují synchronizovat větší objemy společných dat.

Celá novinka